TTNET Müzik, listeleri sallıyor

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik, 2012 yazının ilk ayında müzikseverlerin en çok dinlediği yerli ve yabancı şarkıları belirledi. TTNET Müzik’in yerli listesinde “Bal Gibi” adlı şarkısıyla Kenan Doğulu, yabancı listesinde ise “Where Have You Been” adlı şarkısıyla dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna yer alıyor.

TTNETin dijital müzik platformu TTNET Müzik, haziran ayında en çok dinlenen yerli ve yabancı ilk 20 şarkıyı belirledi. Türk pop müziğine damgasını vuran Kenan Doğulu’nun albümle aynı adı taşıyan şarkısı “Bal Gibi”, TTNET Müzik’te Haziran 2012’nin en çok dinlenen yerli şarkısı oldu. TTNET Müzik yerli şarkılar listesinin iki numarasında “Uzaktan” adlı şarkısıyla Göksel yer aldı. Ardı ardına yaptığı iki nostalji albümünden sonra bu yıl yeni bestelerden oluşan “Bende Bi’ Aşk Var” albümünü çıkaran Göksel, TTNET Müzik kullanıcılarının en çok dinlediği isimlerden biri oldu. 2012’nin yükselen isimlerinden biri olan Eflatun, Burcu Güneş’le düet yaptığı “Çıkmaz Sokaklar” adlı şarkısıyla TTNET Müzik kullanıcılarının haziran ayında en çok dinlediği üçüncü isim oldu.

Yabancı listenin zirvesinde Where Have You Been ile dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna yer aldı. Rihannanın TTNET Müzikin ilk 20 listesinde Where Have You Been ile birlikte dört şarkıyla daha yer alması dikkat çekiyor. Brezilyalı şarkıcı Michel Telo ise Ai Se Eu Te Pego adlı şarkısıyla ikinci sırada yer aldı.

TTNET Müzik’in yabancı listesinin üçüncü sırasında son dönemde tekrar zirvede olmanın keyfini yaşayan Jennifer Lopez bulunuyor. 2000’li yılların en başarılı kadın şarkıcılarından biri olan Lopeze, “On The Floor” adlı şarkısında Amerikalı rap şarkıcısı Pitbull eşlik ediyor.

TTNET Müzik üzerinden tüm parçalar ücretsiz olarak dinlenebiliyor. Kullanıcılar dilerlerse indirilmeye açık tüm şarkıları TTNET Müzik paketi satın alarak indirebiliyor. TTNET müşterileri 100 şarkılık paketi web üzerinden 3TLye alırken, tüm TTNET Müzik üyeleri mobil ödeme ile aynı pakete 4 TLye sahip oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz